135 سال پیش یعنی سال 1886 م. جوانی بیست و چند ساله در گرلینگن آلمان به نام روبرت بوش کارگاه خود را که در رابطه با وسایل مکانیکی فعالیت می کرد تاسیس کرد. وی پس از تاسیس کارگاه خود به مدت 5 سال به آمریکا برای یادگیری فنون نزد اساتیدی چون ادیسون سفر کرد.

پس از این دوره 5 ساله بوش جوان تصمیم به فعالیت در زمینه تولید لوازم خانگی گرفت. در سال 1891 و در ابتدای کار خود او ورشکستگی را تجربه کرد اما با برنامه ریزی و تصمیم های درست توانست خود را از این ورطه نجات دهد و تقریبا پس از 10 سال کارخانه خود را با 30 نفر پرسنل تاسیس کرد.

در 76امین سال فعالیت کارخانه لوازم خانگی بوش و تقریبا 60 سالگی فعالیت بازرگانی جواهری، یعنی سال 1976 م. (1354 ش.)، بازرگانی جواهری تصمیم به همکاری و واردات محصولات بوش به کشور گرفت. همکاری بازرگانی جواهری با نزدیک به 60 سال فروش و ارائه خدمات به مشتریان و بوش با 76 سال سابقه در تولید، به اعتبار جواهری می افزود. چرا که آنچه برای جواهری حائز اهمیت هست، حفظ کیفیت محصولات و خدمات، می باشد، و بوش با 76 سال سابقه در تولید محصولات خانگی و بیش از 80 سال سابقه در صنعت این مهم را برای جواهری به ارمغان آورد و همچنان در نگاه مشتریان قوی سیاه و قوی سفید جواهری خود نمایی می کرد.

بوش که بزرگترین تامیین کننده لوازم خودکار در جهان می باشد، در سال 2010 با مجموع فروش 47.5 میلیارد یورو و رشد 27 درصدی، سریعترین نرخ رشد را در سابقه 125 ساله خود ثبت نمود.

از محصولات کمپانی بوش در زمینه لوازم خانگی می توان به:

ماشین های ظرفشویی بوش:

ماشین ظرفشویی مبله بوش، ماشین ظرفشویی توکار بوش، ماشین ظرفشویی رومیزی بوش

ماشین های لباسشویی بوش:

لباسشویی بوش، خشک کن بوش، لباسشویی توکار بوش، لباسشویی مبله بوش

جاروبرقی های بوش:

جاروبرقی کیسه ای بوش، جارو شارژی بوش، جاروبرقی مخزن دار بوش

یخچال های بوش:

یخچال و فریزر بوش، یخچال توکار بوش، یخچال ساید بای ساید بوش، یخچال پایین فریزر بوش، یخچال بالا فریزر بوش، یخچال فریزر دو قلو بوش، فریزر تک بوش

اجاق گاز صفحه ای بوش، مایکروویو بوش، کشو گرمکن بوش، هود توکار بوش، هود جزیره ای بوش، هود شومینه ای بوش

اتو بوش، تستر بوش، گریل بوش

قهوه ساز بوش، چایی ساز بوش، غذا ساز بوش، میکسر (غذا ساز – مخلوط کن) بوش، نوشیدنی ساز بوش، چرخ گوشت بوش، مخلوط کن بوش، آبمیوه گیری بوش، همزن بوش

برای تهیه محصولات بوش و  استفاده از خدمات با کیفیت بالا و ماندگار می توانید به بازرگانی جواهری مراجعه نمایید.