دریافت نمایندگی

برای همکاری با گروه بازرگانی جواهری، کافی است مدارک و اطلاعات کسب و کار خودتان را برای ما ارسال کنید و سپس منتظر پاسخ مسئولین ما باشید.

همکاران ما در واحد فروش مدارک شما و پتانسیل های موجود برای همکاری را چک کرده و پس از بررسی های لازم، نتیجه نهایی را به شما ابلاغ می کنند.

پس از آن با یک جلسه حضوری، مفاد قرارداد و هماهنگی های لازم انجام می شود.

در گروه بازرگانی جواهری از همه ایده ها و پیشنهادات جدید استقبال می شود و شنوای قابلیت های جدید برای همکاری می‌باشد.

ما بر آن معتقدیم که با اجماع توانایی ها و قابلیت ها، رشدهای تصاعدی در کسب و کار رخ خواهد داد و این زمینه پیشرفت برای همه اقشار مرتبط با ما، هموار خواهد بود.

هرگونه همکاری یا دریافت مشاوره یا … با ایجاد ارتباط با بازرگانی جواهری برای شما میسر خواهد بود. تیم فروش ما با سابقه طولانی مدتی که دارد، هر آنچه باعث ایجاد بستر برد-برد می‌شود را به شما پیشنهاد خواهد داد و برای انجام آن کمک‌رسان شما خواهد بود.

راهنمای خرید

برای خرید از بازرگانی جواهری راه های متنوعی وجود دارد اما نکته اساسی درباره خرید مطمئن شما، مشاوره است. پس اگر تصمیم برای خرید و انتخاب خود نگرفته اید یا سوال هایی دارید که هنوز پاسخ آن را نیافته اید، میتوانید با مشاوره های رایگان بازرگانی جواهری تصمیم درست و خرید خود را انجام دهید.

پس از راههایی مانند استفاده از شماره تماس و شماره واتس اپ با تیم فروش ما در ارتباط باشید، مشاوره رایگان خود را دریافت کنید و خرید خود را تکمیل کنید.

استفاده از خدمات خرید بازرگانی جواهری، بسیار ساده است و ما در تمام پروسه ی خرید همراه شما هستیم.

تماس با ما

 

منتظر شنیدن صدای گرم و نظرات شما هستیم.

تیم پشتیبانی ما تمام تمرکز و قدرت پاسخ گوی سوالات شما عزیزان و حتی مشتریان شما هستند.

راههای ارتباطی با ما بسیار ساده هستند که عبارتند از:

شماره تماس :

شماره واتس اپ:

شماره تلگرام:

ایمیل :

بخش پشتیبانی سایت:

آدرس:

تجربه خودتان از خرید را با ما به اشتراک بگذارید.